|
||||||
![]() Οι κατασκευές της εταιρείας ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ STYLE του Αλέξανδρου Γιαννουλάκη με έδρα στους Βώρους Ηρακλείου Κρήτης, σχεδιάζονται σύμφωνα με τις διαστάσεις και τις ιδιαιτερότητες του εκάστοτε χώρου, εξασφαλίζοντας άριστη εφαρμογή και λειτουργικότητα. Η περάτωση κάθε έργου που αναλαμβάνει, φροντίζει να γίνεται μέσα στους συμφωνηθέντες χρόνους παράδοσης, ενώ πριν από κάθε εργασία πραγματοποιεί σωστή και ενδελεχή μελέτη, προκειμένου να εξασφαλιστεί η ασφάλεια των εργαζομένων αλλά και η παράδοση άψογου έργου. Αν αναζητάτε μια εταιρεία που να διαθέτει μεγάλη εμπειρία, εξειδίκευση, επαγγελματισμό και να διαθέτει τον απαραίτητο εξοπλισμό για πάσης φύσεως μεταλλικές εργασίες, τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος. |
Αναλαμβάνουμε σιδηροκατασκευές όπως:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Εξασφαλίζουμε άριστη ποιότητα κατασκευής τηρώντας πάντα το χρονοδιάγραμμα που έχει οριστεί σε συνεργασία με τον πελάτη! |
|
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ για να συζητήσουμε το έργο που σας ενδιαφέρει. |