|
||||||
![]() Οι αλουμινοκατασκευές της εταιρείας ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ STYLE του Αλέξανδρου Γιαννουλάκη με έδρα στους Βώρους Ηρακλείου Κρήτης, σχεδιάζονται σύμφωνα με τις διαστάσεις και τις ιδιαιτερότητες του εκάστοτε χώρου, εξασφαλίζοντας άριστη εφαρμογή και λειτουργικότητα. Η περάτωση κάθε έργου που αναλαμβάνουμε φροντίζουμε να γίνεται μέσα στους συμφωνηθέντες χρόνους παράδοσης, ενώ πριν από κάθε εργασία πραγματοποιούμε σωστή και ενδελεχή, μελέτη προκειμένου να εξασφαλιστεί η ασφάλεια των εργαζομένων αλλά και η παράδοση άψογου έργου. Οπότε, όπως αντιλαμβάνεστε, αν αναζητάτε μια εταιρεία που να έχει σημαντικά μεγάλη εμπειρία, εξειδίκευση, επαγγελματισμό και να διαθέτει τον απαραίτητο εξοπλισμό για πάσης φύσεως μεταλλικές εργασίες, τότε είστε στο σωστό μέρος. |
Αναλαμβάνουμε αλουμινοκατασκευές όπως:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Εξασφαλίζουμε άριστη ποιότητα κατασκευής τηρώντας πάντα το χρονοδιάγραμμα που έχει οριστεί σε συνεργασία με τον πελάτη! |
|
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ για να συζητήσουμε το έργο που σας ενδιαφέρει. |